Preskočiť na obsah

CYKLOPOTULKA MIKROREGIÓNOM 11 PLUS CHVÚ ÚĽANSKÁ MOKRAĎ

Zverejnené 21.9.2022.

Kategória

Dňa 10.09.2022 v čase od 08.30 do 15.00 Mikroregión 11 Plus usporiadal športové podujatie s názvom:

CYKLOPOTULKA MIKROREGIÓNOM 11 PLUS CHVÚ ÚĽANSKÁ MOKRAĎ

V sobotu 10.9.2022 Mikroregión 11PLUS zorganizoval športové podujatie „cyklopotulka“ s dĺžkou trasy 71 km. Štart bo v obci Cífer trasa viedla cez obce Igram, Veľký Grob, Pusté Úľany, Abrahám, Vlčkovce, Hrnčiarovce nad Parnou s plánovaným ukončením v Cíferi miestna časť Pác. Trasa už tradične viedla aj cez našu obec so zastávkou v priestoroch Abrahámskeho múzea. Účastníkov športového podujatia za našu obec privítala správkyňa múzea pani Ľudmila Horváthová. Starosta obce Cífer Mgr. Maroš Sagan PhD. spolu s účastníkmi cyklopotulky si zo záujmom pozreli expozíciu múzea. Po občerstvení, fotografovaní a krátkej diskusii sme sa rozlúčili a pelotón pokračoval v ceste do Vlčkoviec. Za obec Abrahám sa k pelotónu pripojila aj pani Ľudmila Horváthová.

Ďakujeme p. ľudmile Horváthovej, Zuzane Manekovej a Mgr. Tiborovi Ležovičovi, ktorí sa podieľali na organizovaní tejto akcie a dôstojne reprezentovali našu obec.